Titulní obrázek

CK Fischer začala spolupracovat s německou cestovní kanceláří FTI

23.listopad 2012

Nabídky výhodnějších cestovních kanceláří využije většina turistů. Německý koncern Rewe před časem koupil většinový podíl v Exim Tours. V současné době začala prodávat CK Fischer zájezdy německé cestovky FTI. Čeští prodejci totiž nejsou schopni nabídnout zájezd v tak nízké cenové relaci.

Již od dnešního dne bude cestovní kancelář Fischer prodávat zájezdy čtvrté největší německé cestovní kanceláře FTI. Český trh je relativně malý a při prodeji zájezdů do vzdálených destinací lze někdy jen obtížně dosáhnout cen, které mají k dispozici německé cestovní kanceláře. Nabídka se týká hlavně exotických dovolených. Výběr budou mít tedy klienti větší.

V letošním květnu vstoupil na tuzemský trh cestovního ruchu německý koncern Rewe, který koupil většinový podíl v největší tuzemské cestovní kanceláři Exim Tours. Online nabídka německých zájezdů bude v češtině a ceny v korunách, obě cestovní kanceláře budou sdílet rezervační systém. Součástí nabídky budou dovolené s odlety ze všech německých letišť v blízkosti českých hranic a z Vídně.

Stejné služby nabízí na českém trhu cestovní portál dovolena.cz ze skupiny Student Agency podnikatele Radima Jančury. FTI GmbH je čtvrtou největší cestovní kancelář v Německu a devátou v Evropě. Sídlí v Mnichově, zaměstnává kolem 1500 lidí a má dceřiné společnosti v Rakousku a Švýcarsku.